GLASS & CERAMICS / Glass / Plexiglas 15417013
nr 1541 7013
Veronica Sofie
(f. 1985), Sverige
Veronica Sofie (b. 1985), Sweden. "Siluette". Signed, numbered 46/50. Tryck på plexiglas. Image dimensions: 25x18 cm,
"Siluette". Signerad, numrerad 46/50. Tryck på plexiglas. Bildmått: 25x18 cm
Veronica Sofie Jakobsson, Swedish painter born 1985.
SEK 100
Monday May 22 2023
at 20:00:00
20/5 08:29:08
Veronica Sofie
nr 1541 7013
Veronica Sofie
(f. 1985), Sverige
Estimate: | 500 |
Sold: | SEK 100 |
Monday May 22 2023 |
20/5 08:29:08 | 1 | Vinnande bud |